ul. Flisacka 27, 85-425 Bydgoszcz

52 327 84 74 / 602 466 380 zniczekmc@poczta.fm

Gdzie kupić?

Gdzie kupić? Pełna i bogata oferta dostępna jest w głównej siedzibie firmy przy ulicy Flisackiej 27 w Bydgoszczy. Tutaj na bieżąco służymy pełnym doradztwem w kwestii doboru wkładów do oczekiwań Klienta (ważnych jest wiele czynników, np. aktualnie panująca pogoda, rodzaj znicza, uzyskanie zamierzonego efektu itp.); a także doboru zniczy i informacji praktycznych od producenta. Takich informacji udzielamy także mailowo lub [telnumlink “+48523278474”] telefonicznie [/telnumlink] chociaż jak to życie weryfikuje, tymi drogrami kontaktu odpowiedź może iść trochę dłużej niż na żywo;]

Wiesz Gdzie kupić, ale nie masz jak dojechać? Spokojnie, WYŚLEMY PACZKĘ!

Jak wielu z Państwa zauważyło, w tym roku zmieniliśmy i rozwinęliśmy naszą stronę internetową, tak aby była bardziej przystępna dla Klientów i przede wszystkim funkcjonalna. Zauważyliśmy, że coraz częściej przychodzą Państwo już z wybranymi na stronie zniczami, zaplanowane zakupy na pewno są sprawniejsze i mniej się zapomina:)
W tym roku wyszliśmy też na przeciw Państwa oczekiwaniom i URUCHOMILIŚMY SPRZEDAŻ WYSYŁKOWĄ. Oferujemy wysyłkę na terenie Polski i Europy dobrze i bezpiecznie zapakowanych zniczy/wkładów firmą Kurierską (DPD, UPS, InPost) od ok 20 zł po przedpłacie (cena zależy od gabarytów, wagi i kraju doręczenia paczki/palety – dlatego też ustalamy ją indywidualnie przy kontakcie telefonicznym/mailowym). Idealna opcja dla Kontrahentów zagranicznych oraz Osób zamieszkałych daleko od naszej siedzimy. Wszystkie dane do zamówienia oraz płatności znajdziecie Państwo w zakładce kontakt. Zapraszamy!

http://www.freepik.com >Designed by Kstudio / Freepik< Gdzie kupić

Wiesz Gdzie kupić, ale nie wiesz jak dojechać?